Doskonały wystrój wnętrz to nie tylko różnego rodzaju dodatki, ale przede wszystkim wysokiej jakości meble. Salon czy jadalnia to miejsce, w którym spędzasz wyjątkowy czas z rodziną oraz witasz swoich gości, a stół to jeden z najważniejszych mebli w naszym domu. Bardzo często jest nie tylko miejscem, przy którym spożywamy posiłki, ale też odpoczywamy czy pracujemy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dobrać wielkość blatu stołu i ile miejsca potrzebujesz, aby wygodnie przy nim usiąść, odwiedź blog klikając tutaj.

Stoły z litego drewna

Niezależnie od tego jaki styl preferujesz, na pewno docenisz fakt, że nasze meble wykonane z litego drewna to nie tylko niekwestionowana funkcjonalność, ale także wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie znajdziesz industrialne stoły drewniane oraz klasyczne stoły dębowe na drewnianych nogach, stoły drewniane. 

Nasze stoły zaprojektowaliśmy tak, żeby były przede wszystkim wygodnym miejscem do spożywania posiłków. Na taką wygodę składają się dobór odpowiedniej długości blatu, wygodna szerokość blatu oraz odpowiedni rozstaw nóg. Odwiedź nasz blog, klikając tutaj, aby poznać szczegóły naszych projektów i dowiedzieć się co należy wziąć pod uwagę, aby dobrać funkcjonalny stół dopasowany do Twoich potrzeb. 

LukkaWoods - to industrialny styl oraz minimalistyczny design dostosowany do Twoich potrzeb

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl